LekarzPomaga.pl - 28 KWIETNIA W RZESZOWIE, W HOTELU BRISTOL ODBYŁA SIĘ KOLEJNA EDYCJA FORUM MENADŻERÓW SŁUŻBY ZDROWIA

Nadchodzące wydarzenia, najnowsze informacje

28 kwietnia w Rzeszowie, w hotelu Bristol odbyła się kolejna edycja Forum Menadżerów Służby Zdrowia

Opublikowano:

Tagi publikacji: Konferencja, rzeszów, medycyna, technologie w medycynie

28 kwietnia w Rzeszowie, w hotelu Bristol***** odbyła się kolejna edycja “Forum Menadżerów Służby Zdrowia”. Serdecznie dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych, a także zostało wsparte przez licznych patronów medialnych oraz 11 firm obecnych w części wystawowej. 

Spotkanie rozpoczęło się od wykładu otwierającego dotyczącego wyzwań i rekomendacji dla kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi w perspektywie najbliższych lat, który był prowadzony przez mec. Agnieszkę Pietrzak oraz mec. Dominikę Kołodziejską-Koza z Kancelarii Prawnej APDK. Drugi wykład w trakcie części ogólnej wygłaszał prezes firmy MDT Medical, pan Jacek Gleba. Dotyczył on rozwiązań telemedycznych, które są przyszłością medycyny. Po tej prelekcji konferencja została podzielona na dwie ścieżki tematyczne, podczas których uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat elektronicznej dokumentacji medycznej, ochrony danych osobowych, budowania wizerunku, pakietu onkologicznego oraz dotacji unijnych.

Podobnie jak początek spotkania, tak i ostatnie wystąpienie na rzeszowskiej edycji Forum Menadżerów Służby Zdrowia było prowadzone przez duet z Kancelarii Prawnej APDK. Panie mecenas omówiły zasady realizacji umów z NFZ oraz kontrolę świadczeniodawcy, gdzie szczególną uwagę poświęciły zmianom w prowadzeniu listy oczekujących oraz zmianom w POZ mającym wpływ na zasady udzielania świadczeń zdrowotnych.

W konferencji wzięło udział ok. 130 uczestników, w tym osoby reprezentujące kadrę zarządzającą placówek leczniczych oraz 11 firm obecnych w części wystawowej. W opracowaniu i prowadzeniu części merytorycznej brało udział 10 ekspertów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział!