LekarzPomaga.pl - FORUM MENADŻERÓW SŁUŻBY ZDROWIA ODBĘDĄ SIĘ JUŻ 7 LUTEGO W BYDGOSZCZY ORAZ 28 LUTEGO W RZESZOWIE

Nadchodzące wydarzenia, najnowsze informacje

Forum Menadżerów Służby Zdrowia odbędą się już 7 lutego w Bydgoszczy oraz 28 lutego w Rzeszowie

Opublikowano:

Tagi publikacji: Konferencje, konferencje Forum Menedżerów, szpitale, placówki medyczne, zarządzanie w medycynie, Bydgoszcz, Rzeszów

Szkolenia i konferencjesą istotnym elementem zdobywania wiedzy, a także zapewniają większe możliwości związane z rozwojem osobistym oraz przedsiębiorstw.

Uczestniczenie w nich pozwala zdobyć wiedzę, którą ciężko jest pozyskać z innych źródeł takich jak książki oraz Internet. Wynika to z tego, że prócz teorii, szkolenia dostarczają wiedzę praktyczną. Wykwalifikowany trener często opisuje cenne przykłady, a także zwraca uwagę na błędy, które można popełnić w trakcie pracy. Ponadto może pomóc w rozwiązaniu indywidualnych problemów wskazanych przez uczestników.

Idealnym przykładem wydarzeń, które podnoszą kompetencje osób zarządzających podmiotami medycznymi są konferencje z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Podczas spotkania, eksperci prowadzący prelekcje omawiają zagadnienia związane bezpośrednio z prowadzeniem placówki medycznej. Głównym założeniem Forum jest zwiększenie wiedzy i świadomości osób zarządzających placówkami leczniczymi w dziedzinach prawa, finansowania czy też kreowania wizerunku.

Najbliższe edycje Forum Menadżerów Służby Zdrowia odbędą się już 7 lutego w Bydgoszczy oraz 28 lutego w Rzeszowie.
Szczegóły znajdują się na stronie internetowej: http://mcbkonferencje.pl/konferencje;1

Kalendarium Menadżera Opieki Zdrowotnej