LekarzPomaga.pl - INNOVA MED, KONFERENCJA, IV EDYCJA "FORUM KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I OCHRONY ZDROWIA"

Nadchodzące wydarzenia, najnowsze informacje

Innova MED, Konferencja, IV Edycja "Forum kadry zarządzającej i ochrony zdrowia"

Opublikowano:

Tagi publikacji: Konferencje, konferencje IBF, Innova med, szpitale, placówki medyczne, IV edycja, forum kadry zarządzającej

! DLA PIERWSZYCH 50 ZAREJESTROWANYCH OSÓB UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST DARMOWY !

Wystarczy podczas rejestracji podać hasło "partner". Rejestracja na poszczególne wydarzenia dostępna pod linkiem – www.ibfgroup.pl w zakładce "konferencje".

Kogo zapraszamy na konferencje?

Dyrektorów szpitali i wszystkich publicznych placówek służby zdrowia, lekarzy, managerów ochrony zdrowia, pielęgniarki i pielęgniarzy, ratowników medycznych, właścicieli prywatnych klinik i gabinetów medycznych, kadrę zarządzającą placówkami medycznymi oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania w ochronie zdrowia i chcących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Jakie tematy zostaną poruszone?

W ramach całego cyklu zostaną poruszone przez naszych wybitnych ekspertów między innymi tematy dotyczące zmian w służbie zdrowia planowanych przez Ministerstwo na 2019 rok, praw pacjenta oraz praw lekarza, zmian związanych z RODO, marketingu medycznego, innowacji technologicznych w medycynie, optymalizacji kosztów w służbie zdrowia oraz wiele, wiele więcej.

Dokładna agenda zostanie przesłana bliżej terminu wydarzenia.

Każdemu uczestnikowi przysługuje poczęstunek, możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami w kuluarach, udział we wszystkich wykładach, certyfikat uczestnictwa (wydawany na życzenie i wysyłany pocztą po konferencji).

W ramach cyklu InnovaMed zrealizowaliśmy już ponad 100 spotkań w całej Polsce w ciągu dwóch lat, na których zjawiło się ponad 3000 zadowolonych klientów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.ibfgroup.pl