LekarzPomaga.pl - KOLEJNA EDYCJA KONFERENCJI: TECHNOLOGIE W MEDYCYNIE

Nadchodzące wydarzenia, najnowsze informacje

Kolejna edycja konferencji: Technologie w medycynie

Opublikowano:

Tagi publikacji: technologie w medycynie, technologia, nowoczesne rozwiązania w medycynie, szpitale, przychodnie, nfz, ratownictwo medyczne, multiexpo

28 kwietnia 2015 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Technologie w medycynie”, której tematyką będą nowoczesne rozwiązania stosowane w szpitalach i przychodniach. Konferencja przeznaczona jest dla przedstawicieli kadry zarządzającej placówek medycznych.

Do bezpłatnego udziału w konferencji organizatorzy zapraszają przedstawicieli prywatnych i publicznych placówek ochrony zdrowia oraz administracji publicznej.

Zagadnienia, które będą poruszane podczas konferencji to systemy i technologie wykorzystywane w placówkach medycznych, takie jak komunikacja wewnątrzszpitalna, systemy zarządzania jakością, systemy rozliczania i generowania raportów, systemy do fakturowania, systemy rozliczeń kontraktów, systemy rozliczeń z NFZ, rozwiązania BI, BPM, HRMS, kompleksowa obsługa pacjentów, zarządzanie pracą lekarzy i pielęgniarek, statystyki medyczne, ubezpieczenia OC dla lekarzy, RIS/PACS, LIS, HIS, wykorzystanie technologii GIS i GPS w ratownictwie medycznym, systemy dyspozytorni dla pogotowia ratunkowego czy outsourcing usług niemedycznych.

Poruszane będą także problemy związane z nowoczesnym sprzętem wykorzystywanym w ochronie zdrowia oraz z dokumentacją medyczną, takiej jak e-rejestracja, bezpieczeństwo i ochrona danych medycznych, elektroniczna dokumentacja medyczna, systemy obiegu informacji i podpis elektroniczny.

Przedstawione zostaną także najlepsze praktyki zarządzania w ochronie zdrowia

Organizatorem przedsięwzięcia jest firma MultiExpo. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: multiexpo.pl/technologie-w-medycynie-28-04-2015

Rejestracja