LekarzPomaga.pl - KONGRES ZARZĄDZANIA W OCHRONIE ZDROWIA W WARSZAWIE 19-20 LISTOPADA W HOTELU NOVOTEL

Nadchodzące wydarzenia, najnowsze informacje

Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia w Warszawie 19-20 listopada w hotelu Novotel

Opublikowano:

Tagi publikacji: konferencja w Warszawie, warszawa, kongres medyczny, medycyna, ochrona zdrowia

W dniach 19-20 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Novotel przy ul. 1 Sierpnia 1 odbędzie się Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Organizatorem spotkania jest Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.

Konferencja ma na celu poprawę kondycji zarówno finansowej jak i infrastrukturalnej placówek medycznych, co jest zagwarantowane dzięki świetnie przygotowanym prelegentom. Eksperci, na co dzień związani ze Służbą Zdrowia, podzielą się z uczestnikami swoją wiedza i doświadczeniami z zakresu prawa oraz zarządzania, tak aby osoby piastujące najwyższe stanowiska w podmiotach leczniczych mogły podejmować najlepsze i najbardziej trafne decyzje biznesowe. 

W trakcie dwóch dni zostaną omówione zagadnienia, które bezpośrednio dotyczą zarządzania placówkami medycznymi, a także ich funkcjonowania. 

    

  `

 Data:
19-20.11.2015

Lokalizacja:
Warszawa, Hotel Novotel, ul. 1 Sierpnia 1

Grupa dedykowana:

  • Dyrektorzy szpitali oraz przychodni
  • Kadra menadżerska prywatnych centrów medycznych
  • Menadżerowie placówek leczniczych

Koszt udziału: 

  • 99zł netto/os. za oba dni konferencji 

W celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a następnie przesłanie go na adres: biuro@mcbkonferencje.pl. Szczegółowe informacje są udostępniane po kontakcie telefonicznym 536-390-788 lub mailowym biuro@mcbkonferencje.pl.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny do pobrania na stronie internetowej organizatora www.mcbkonferencje.pl.

Partnerów zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu. Za udzielanie szczegółowych informacji dot. części wystawowej oraz pozostałych form promocji odpowiedzialny jest: Tomasz Telus, Projekt Manager, 533-163-882, tomasz.telus@mcbkonferencje.pl.

Koszt udziału dla firm spoza grupy dedykowanej wynosi 499zł netto/os.