LekarzPomaga.pl - MAZOWIECKIE CENTRUM BIZNESOWE, 2 EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FORUM ZARZĄDZAJĄCYCH W MEDYCYNIE

Nadchodzące wydarzenia, najnowsze informacje

Mazowieckie Centrum Biznesowe, 2 Edycja Ogólnopolskiego Forum Zarządzających w Medycynie

Opublikowano:

Tagi publikacji: Mazowieckie Centrum Biznesowe, Forum Menedżerów Służby Zdrowia, zarządzanie w medycynie, Hotel Angelo, prawo w medycienie

Mazowieckie Centrum Biznesowe zaprasza do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Forum Zarządzających w Medycynie, które odbędzie się 24 maja w Katowicach, w Hotelu Angelo.

Wydarzenie dedykowane jest liderom ochrony zdrowia, wśród których znajdują się dyrektorzy szpitali oraz przychodni, kadra zarządzająca prywatnymi centrami medycznymi, menedżerowie placówek leczniczych, kierownicy oddziałów szpitalnych.

Spotkanie podzielone jest na dwie części: merytoryczną oraz targową. W trakcie pierwszej z nich, uczestnicy poszerzą swoją wiedzę z zakresu:

Bezpieczeństwa pacjenta

Nowych technologii

Prawa

Zdrowia i Marketingu

Finansowania i zarządzania

Całość spotkania zostanie podsumowana w formie panelu dyskusyjnego z udziałem uznanych ekspertów.

Równolegle odbywać się będą targi medyczne, na których będzie można zapoznać się z ofertą wiodących firm na rynku dedykowaną branży medycznej. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 536-390-788.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w II Ogólnopolskim Forum Zarządzających w Medycynie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatora: www.mcbkonferencje.pl.

Aby zarejestrować się na II Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce „Zgłoś swój udział” pod adresem: http://mcbkonferencje.pl/konferencje;113;1 lub pod numerem telefonu: 536-390-788.

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

PEŁNY PROGRAM WYDARZENIA