Miasto Katowice 21 maja będzie gospodarzem konferencji pt. Ogólnopolskie Forum Zarządzającym w Medycynie.

Tagi publikacji: zarządzanie w medycynie, medycyna, konferencja, katowice
Miasto Katowice 21 maja będzie gospodarzem konferencji pt. „Ogólnopolskie Forum Zarządzającym w Medycynie”.
Konferencja ma charakter elitarnego spotkania dedykowanego:
• Dyrektorom szpitali oraz przychodni
• Kadrze menadżerskiej prywatnymi centrami medycznymi
• Menadżerowie placówek leczniczych
• Dyrektor Techniczny podmiotu leczniczego
Podczas konferencji eksperci oraz zaproszeni praktycy, podzielą się swoim doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie rozwiązań wspomagających zarządzanie, organizacje, finansowanie rozwoju, prawne aspekty dot. podmiotów leczniczych oraz w wielu innych kluczowych tematach dla funkcjonowania placówki medycznej. Dzięki dużej przestrzeni przed salami dla uczestników przewidzieliśmy dodatkową atrakcje, obszerną część wystawowa połączoną z poczęstunkiem, w której liderzy branży medycznej przedstawią swoje rozwiązania.
Data:
21.05.2015r.
Lokalizacja:
Katowice, Hotel Qubus Prestige
Konferencja dla grupy dedykowanej jest bezpłatna. W celu zgłoszenia zapraszamy do kontaktu, decydująca o przyjęciu zgłoszenia jest kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona do 400 osób.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zapraszamy do kontaktu pod nr. 506-421-646 za pośrednictwem korespondencji mailowej na adres: biuro@mcbkonferencje.pl
Serdecznie zapraszamy!