LekarzPomaga.pl - OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA NAJLEPSZYCH PLACÓWEK I PRODUKTÓW MEDYCZNYCH W POLSCE 2015

Nadchodzące wydarzenia, najnowsze informacje

Ogólnopolski konkurs dla najlepszych placówek i produktów medycznych w Polsce 2015

Opublikowano:

Tagi publikacji: ogólnopolski konkurs, placówki medyczne, produkty medyczne, Centrum Medyczne, Klinika, Medycyna Estetyczna, placówka Stomatologiczna, Przychodnia, Sprzęt

Ogólnopolski konkurs dla najlepszych placówek i produktów medycznych w Polsce 2015

 

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza IV edycję Ogólnopolskiego Programu Zdrowie, Medycyna

i Farmacja Roku 2015. Kandydaturę można potwierdzać do dnia 11 grudnia 2015 r.

Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Program adresowany jest do branży medycznej w całej Polsce. Celem inicjatywy, firmowanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie najlepszych w kraju placówek oraz produktów medycznych, spełniających najwyższe standardy jakości. Tegoroczna edycja konkursu została ogłoszona w kategoriach: Centrum Medyczne Roku 2015, Klinika Roku 2015, Medycyna Estetyczna Roku 2015, Placówka Stomatologiczna Roku 2015, Przychodnia Roku 2015, Sprzęt Medyczny Roku 2015, Sprzęt Rehabilitacyjny Roku 2015.

Do konkursu placówki mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając do nas zgłoszenie; za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu. Podobne zasady obowiązują w przypadku zgłoszeń do kategorii produktowych.

 

Placówki medyczne nominowane do tytułu w poszczególnych kategoriach zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji, z uwzględnieniem takich aspektów działalności, jak: kompleksowość  świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych metod, prestiż oraz dynamika rozwoju; warunki i wyposażenie placówki, adekwatność oferty do potrzeb rynku

i oczekiwań pacjentów.

W przypadku sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz suplementów diety oceniane będą aspekty jakościowe oraz funkcjonalne zgłoszonych produktów.

 

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy 

i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl