Porady medyczne przez internet Portal medyczny logo

LekarzPomaga.pl - Porady medyczne przez internet

Jak to działa? Dlaczego warto zadać pytanie?

Dlaczego warto zadać pytanie online:

Z pewnością porady medyczne online udzielane przez Internet nie zastąpią prawdziwej wizyty lekarskiej w placówce medycznej, gdzie lekarz ma możliwość zbadania pacjenta, w razie konieczności zlecenia badań dodatkowych, a są to niezbędne do postawienia właściwej diagnozy elementy. Ze zrozumiałych względów nie mamy także możliwości prowadzenia leczenia. Jednak w wielu sytuacjach związanych z problemami zdrowotnymi nasi lekarze są w stanie służyć cenną radą Wam i Waszym bliskim.

Bardzo często zdarza się, że macie wątpliwości czy Wasz problem rzeczywiście wymaga konsultacji lekarskiej i zwlekacie z wizytą mając nadzieję uporania się z nim za pomocą tzw. domowych sposobów. Czasami zastanawiacie się czy dany objaw jest normalny, czy też świadczy o jakiejś chorobie, lub po prostu z czystej ciekawości chcecie się dowiedzieć dlaczego Wasz orgaznim reaguje tak, a nie inaczej.

Często przebywacie za granicą, gdzie dostęp do opieki zdrowotnej jest utrudniony, a właśnie tam coś zaczyna dolegać, lub zwyczajnie jesteście zapracowani i nie macie możliwości w najbliższym czasie udać się do specjalisty.

Zdarza się także, że nie dopytaliście lekarza o jakieś ważne zagadnienia, albo macie pytania zbyt krępujące, aby zadać je na żywo.

Nierzadko również termin wyznaczonej wizyty u specjalisty jest bardzo odległy, a Wy chcielibyście zasięgnąć jakichkolwiek informacji na temat swoich dolegliwości.

To właśnie są sytuacje,w których pomocne Wam będą nasze porady i wtedy warto zadać pytanie. Nasi eksperci zgodnie ze swoją wiedzą pokierują, doradzą, wyjaśnią i pomogą rozwiązać Wam problem:

  • w najkrótszym możliwym czasie
  • anonimowo za pomocą komputera
  • bez konieczności wychodzenia z domu

a więc dla Was możliwie najdogodniej.

Jak działa nasz system zadawania pytań:

  1. kliknij w górnym menu przycick Zadaj pytanie lekarzowi a zostaniesz przeniesiony do formularza zadawania pytania
  2. uzupełnij pola wyboru oraz pola tekstowe możliwie dokładnie opisując swój problem / dolegliwość
  3. podaj swój e-mail pod który ma zostać wysłana odpowiedź jednego z naszych ekspertów
  4. postaraj się uzupełnić informacje dodatkowe oraz jeżeli problem / dolegliwość da się zobrazować, zamieść zdjęcia
  5. zapoznaj się z Regulaminem i przejdź do płatności, gdzie do wyboru masz płatność przelewem (Przelewy24.pl) lub PayPal.

Jeżeli zadając pytanie zamieściłeś wystarczające informacje, na których podstawie lekarz będzie mógł udzielić odpowiedzi -w ciągu kilku do kilkunastu godzin (średnio od 4 - 12h) otrzymasz szczegółową odpowiedź na podany adres e-mail.

Porady medyczne przez internet -jak to działa

Może się jednak okazać, że pomimo, iż zadając pytanie zamieściłeś sporą ilość informaji -nie są to informacje wystarczające bądź mające większe znaczenie w opisywanym problemie. Lekarz mając na celu udzielenie jak najbardziej trafnej odpowiedzi na Twoje pytanie, zada Ci wtedy pytanie dodatkowe / prośbę o uzupełnienie informacji bądź załączenie zdjęcia, jeśli problem będzie możliwy do zobrazowania. Jego treść otrzymasz również na podany adres e-mail wraz z linkiem, który po kliknięciu przeniesie Cię do specjalnego formularza przeznaczonego do odpowiedzi na pytanie dodatkowe (pomijane są płatności). To właśnie za pomocą tego formularza należy odpowiedzieć na pytanie dodatkowe lekarza. Ekspert po zapoznaniu się z brakującymi informacjami w ciągu kilku najbliższych godzin udzieli Ci szczegółowej odpowiedzi.

Porady medyczne online -dlaczego warto

Zadaj pytanie lekarzowi

Zadaj pytanie lekarzowi