Nasi lekarze Portal medyczny logo

LekarzPomaga.pl - Nasi lekarze

Nasi lekarze

lek. Anna Posmykiewicz

lek. Anna Posmykiewicz

Specjalista chorób dzieci

Lekarz pediatra pracujący w zawodzie od 12 lat, specjalistą chorób dzieci została w 2013 roku. Nieobca jest jej praca zarówno w szpitalnym oddziale pediatrycznym jednego ze szpitali wojewódzkich, jak i w poradni POZ. Z jedną z tych poradni nadal czynnie związana, bardzo lubiana przez swoich pacjentów.

Najbardziej w swej pracy ceni bezpośredni kontakt z małymi pacjentami i uśmiech na ich buziach, kiedy wracają do zdrowia.

lek. Jakub Niedomagała

lek. Jakub Niedomagała

Specjalista medycyny rodzinnej

Specjalistą medycyny rodzinnej został w 2012 r. Wiedzę medyczną zdobywał początkowo kształcąc się w Wojskowej Akademii Medycznej, następnie swoje losy zawodowe związał z jedną z poradni POZ na terenie województwa łódzkiego. Nieobca jest mu praca zarówno z małymi dziećmi, jak i z osobami w sędziwym wieku.

Od 2011 r. posiada uprawnienia do orzekania w sporcie dzieci i młodzieży do ukończenia 21 rż. oraz zawodników pomiędzy 21 a 23 rokiem życia.

lek. Katarzyna Gaweł

lek. Katarzyna Gaweł

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z gastroenterologii

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie pracuje w Klinice Gastroenterologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Szczecinie, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Gastrologicznego. Od blisko 2 lat przyjmuje także pacjentów w ramach Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Główne obszary zainteresowań:
- choroby układu pokarmowego;
- badania endoskopowe przewodu pokarmowego;
- ultrasonografia jamy brzusznej.

lek. Magdalena Pikul

lek. Magdalena Pikul

Lekarz specjalista pediatra

Obecnie pracuje na Oddziale Dziecięcym w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie. Ukończyła II Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie.

W trakcie studiów angażowała się w działalność Pediatrycznego Koła Naukowego i była współautorką wielu prac naukowych z dziedziny chorób dziecięcych. Od kilku lat pisze artykuły o tematyce medycznej, są one zamieszczane na wielu internetowych portalach medycznych.

lek. Michał Nanaszko

lek. Michał Nanaszko

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, rezydent medycyny rodzinnej pracujący w szpitalu oraz przychodni.
Pasjonat sportu zajmujący się zagadnieniami łączącymi sport i medycynę.

lek. Jan Wasielewski

lek. Jan Wasielewski

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Obecnie w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Grucy, na Oddziale Patologii i Uszkodzeń Miednicy.

Obszary zainteresowań:
- Ortopedia
- Chirurgia urazowa

lek. Paweł Międzybrocki

lek. Paweł Międzybrocki

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z neurologii

Obecnie pracuje w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy Ukończył Wydział Lekarski na Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Staż podyplomowy odbywał w Szpitalu MSW w Bydgoszczy. W trakcie studiów angażował się w działalność studenckiego koła naukowego neurologii.

Główne obszary zainteresowań:
- Choroby układu nerwowego

lek. Michał Osuchowski

lek. Michał Osuchowski

Lekarz specjalista patomorfolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie pracuje w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Od 2 lat przyjmuje również pacjentów w przychodni POZ. Ma ukończone kursy z cytologii onkologicznej i cytologii ginekologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Patologów.

Obszary zainteresowań:
- biopsje aspiracyjne cienkoigłowe celowane pod kontrolą USG (BACC)
- diagnostyka na podstawie preparatów histologicznych

Biopsja Rzeszów, Prywatny Gabinet Lekarski Michał Osuchowski