Nasi lekarze Portal medyczny logo

LekarzPomaga.pl - Nasi lekarze

Nasi lekarze

lek. Anna Posmykiewicz

lek. Anna Posmykiewicz

Specjalista chorób dzieci

Lekarz pediatra pracujący w zawodzie od 12 lat, specjalistą chorób dzieci została w 2013 roku. Nieobca jest jej praca zarówno w szpitalnym oddziale pediatrycznym jednego ze szpitali wojewódzkich, jak i w poradni POZ. Z jedną z tych poradni nadal czynnie związana, bardzo lubiana przez swoich pacjentów.

Najbardziej w swej pracy ceni bezpośredni kontakt z małymi pacjentami i uśmiech na ich buziach, kiedy wracają do zdrowia.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 6h
lek. Magdalena Jackowska

lek. Magdalena Jackowska

Specjalista medycyny rodzinnej oraz endokrynolog

Ukończyła Akademie Medyczną w Poznaniu na wydziale lekarskim w latach 1994-2000. Posiada duże doświadczenie zawodowe. Pracowała od ukończenia studiów do 2015 roku w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu, POZecie oraz w poradni endokrynologicznej gdzie wykonuje m.in. USG tarczycy, biopsje cienkoigłowe.

Ukończyła 2 specjalizacje:
specjalista chorób wewnętrznych egzamin w 2015 roku, endokrynolog w 2018. Swoją prace opiera o wielką pasję do rozwoju, cały czas się doszkala i nowości w zakresie medycyny nie są jej obce, kocha kontakt z innymi ludźmi.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 1h
lek. Katarzyna Gaweł

lek. Katarzyna Gaweł

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z gastroenterologii

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie pracuje w Klinice Gastroenterologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Szczecinie, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Gastrologicznego. Od blisko 2 lat przyjmuje także pacjentów w ramach Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Główne obszary zainteresowań:
- choroby układu pokarmowego;
- badania endoskopowe przewodu pokarmowego;
- ultrasonografia jamy brzusznej.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 10h 10m
lek. Magdalena Pikul

lek. Magdalena Pikul

Lekarz specjalista pediatra

Obecnie pracuje na Oddziale Dziecięcym w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie. Ukończyła II Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie.

W trakcie studiów angażowała się w działalność Pediatrycznego Koła Naukowego i była współautorką wielu prac naukowych z dziedziny chorób dziecięcych. Od kilku lat pisze artykuły o tematyce medycznej, są one zamieszczane na wielu internetowych portalach medycznych.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 5h 20m
lek. Michał Osuchowski

lek. Michał Osuchowski

Lekarz specjalista patomorfolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie pracuje w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Od 2 lat przyjmuje również pacjentów w przychodni POZ. Ma ukończone kursy z cytologii onkologicznej i cytologii ginekologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Patologów.

Obszary zainteresowań:
- biopsje aspiracyjne cienkoigłowe celowane pod kontrolą USG (BACC)
- diagnostyka na podstawie preparatów histologicznych

Biopsja Rzeszów, Prywatny Gabinet Lekarski Michał Osuchowski

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 9h 50m