Nasi lekarze Portal medyczny logo

LekarzPomaga.pl - Nasi lekarze

Nasi lekarze

lek. Anna Posmykiewicz

lek. Anna Posmykiewicz

Specjalista chorób dzieci

Lekarz pediatra pracujący w zawodzie od 12 lat, specjalistą chorób dzieci została w 2013 roku. Nieobca jest jej praca zarówno w szpitalnym oddziale pediatrycznym jednego ze szpitali wojewódzkich, jak i w poradni POZ. Z jedną z tych poradni nadal czynnie związana, bardzo lubiana przez swoich pacjentów.

Najbardziej w swej pracy ceni bezpośredni kontakt z małymi pacjentami i uśmiech na ich buziach, kiedy wracają do zdrowia.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 13h 20m
lek. Jakub Niedomagała

lek. Jakub Niedomagała

Specjalista medycyny rodzinnej

Specjalistą medycyny rodzinnej został w 2012 r. Wiedzę medyczną zdobywał początkowo kształcąc się w Wojskowej Akademii Medycznej, następnie swoje losy zawodowe związał z jedną z poradni POZ na terenie województwa łódzkiego. Nieobca jest mu praca zarówno z małymi dziećmi, jak i z osobami w sędziwym wieku.

Od 2011 r. posiada uprawnienia do orzekania w sporcie dzieci i młodzieży do ukończenia 21 rż. oraz zawodników pomiędzy 21 a 23 rokiem życia.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 8h 40m
lek. Magdalena Jackowska

lek. Magdalena Jackowska

Specjalista medycyny rodzinnej oraz endokrynolog

Ukończyła Akademie Medyczną w Poznaniu na wydziale lekarskim w latach 1994-2000. Posiada duże doświadczenie zawodowe. Pracowała od ukończenia studiów do 2015 roku w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu, POZecie oraz w poradni endokrynologicznej gdzie wykonuje m.in. USG tarczycy, biopsje cienkoigłowe.

Ukończyła 2 specjalizacje:
specjalista chorób wewnętrznych egzamin w 2015 roku, endokrynolog w 2018. Swoją prace opiera o wielką pasję do rozwoju, cały czas się doszkala i nowości w zakresie medycyny nie są jej obce, kocha kontakt z innymi ludźmi.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 1h
lek. Katarzyna Gaweł

lek. Katarzyna Gaweł

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z gastroenterologii

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie pracuje w Klinice Gastroenterologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Szczecinie, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Gastrologicznego. Od blisko 2 lat przyjmuje także pacjentów w ramach Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Główne obszary zainteresowań:
- choroby układu pokarmowego;
- badania endoskopowe przewodu pokarmowego;
- ultrasonografia jamy brzusznej.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 8h 30m
lek. Anna Walewska

lek. Anna Walewska

dr n. med. Anna Walewska, lekarz kardiolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Doświadczenie medyczne zdobyła podczas kilkuletniej pracy w Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Lublinie, gdzie opiekowała się pacjentami po zawale serca, z chorobą wieńcową, niewydolnością serca, nadciśnieniem tętniczym, wadami serca, zaburzeniami rytmu serca, kardiomiopatiami, hipercholesterolemią, tętniczym nadciśnieniem płucnym.

Z uwagi na swoje zainteresowania, wiedzę z zakresu kardiologii pogłębiła na studiach doktoranckich w Zakładzie Kwalifikowanej Pomocy Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła z wyróżnieniem w 2017r.

- Jest autorką oraz współautorką publikacji oraz doniesień zjazdowych z zakresu kardiologii.
- Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
- Wiedzę zdobytą podczas pracy zawodowej przekazywała ratownikom medycznym oraz farmaceutom pracując jako wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
- Regularnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach kardiologicznych, kursach doszkalających, warsztatach, w tym z zakresu echokardiografii (ma w swoim dorobku m.in. dwukrotny udział w Kongresach Kardiologicznych w Wiedniu), dzięki temu podnosi swoje kwalifikacje i przekazuje swoje doświadczenia innym.

Za niezwykle istotne w procesie leczenia uważa indywidualne podejście do pacjenta. Jako priorytet w opiece nad pacjentem stawia sobie skuteczną diagnostykę i optymalizację leczenia poprzez dopasowanie go do indywidualnych problemów zdrowotnych chorego, co uważa za szczególnie ważne u osób z nadciśnieniem tętniczym, wadami serca, chorobą niedokrwienną serca, miażdżycą, niewydolnością serca i arytmią.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 6h 30m
lek. Magdalena Pikul

lek. Magdalena Pikul

Lekarz specjalista pediatra

Obecnie pracuje na Oddziale Dziecięcym w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie. Ukończyła II Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie.

W trakcie studiów angażowała się w działalność Pediatrycznego Koła Naukowego i była współautorką wielu prac naukowych z dziedziny chorób dziecięcych. Od kilku lat pisze artykuły o tematyce medycznej, są one zamieszczane na wielu internetowych portalach medycznych.

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 5h 20m
lek. Michał Osuchowski

lek. Michał Osuchowski

Lekarz specjalista patomorfolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie pracuje w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Od 2 lat przyjmuje również pacjentów w przychodni POZ. Ma ukończone kursy z cytologii onkologicznej i cytologii ginekologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Patologów.

Obszary zainteresowań:
- biopsje aspiracyjne cienkoigłowe celowane pod kontrolą USG (BACC)
- diagnostyka na podstawie preparatów histologicznych

Biopsja Rzeszów, Prywatny Gabinet Lekarski Michał Osuchowski

Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź: 9h 50m