LekarzPomaga.pl - EFEKTY POWIĘKSZANIA PENISA

Stany chorobowe wymagające interwencji chirurgicznej

Efekty powiększania penisa

Odpowiedzi udzielił:
lek. Michał Osuchowski

Lekarz specjalista patomorfolog

Opublikowano:

Użytkownik:

Czy rzeczy opisane poniżej to coś czym powinienem się przejmować, czuję się jakbym stracił przez to życie,
czuję ogromny fizyczny dyskomfort z tego powodu i ogromny ciężar psychiczny. Czy trzeba to naprawić/operować? :

Przez 5 lat (od 2009r.) wykonywałem intensywnie ćwiczenia powiększające członka (łapie się członka pod żołędziem w stanie spoczynku i rozciąga mocno na wszystkie strony) w wyniku czego u góry skóra pubiczna "weszła" na skórę trzonka zaś u dołu skóra moszny "wspięła się" u podstawy trzonka czego efektem jest tzw. "moszna zaczepioną daleko u podstawy penisa". Wewnętrzne ciała jamiste się rozciągnęły zaś skóra na zewnątrz nie stąd "pożyczanie" skóry. Tego co widać na zdjęciach nie było PRZED zabawą w powiększanie.

Czy to jest coś czym trzeba się przejmować czy to bardziej zaburzenie psychiczne (lękowe)/zafiksowanie? Bardzo się boję o swoją przyszłość. Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź "musi Pan przestać myśleć o członku i zostawić go w spokoju" to pójście na łatwiznę przecież chyba widać na zdjęciach że coś jest nie tak.

Załączam też video:
[..usunięte przez administratora..]

Informacje dodatkowe:

- Obecne lub przebyte poważniejsze choroby, zabiegi, urazy - nie
- Przyjmowane obecnie, ostatnio lub na stałe leki - nie
- Wyniki wykonywanych badań (istotnych w temacie) - nie

Załączniki:

Tagi publikacji: penis, powiększanie penisa, powiększanie członka, ciała jamiste

Lekarz:

Witam, prącie jest jak wiadomo organem służącym do współżycia i jeżeli spełnia ono prawidłowo swoje funkcje to bez względu na jego wygląd (krótkie, długie, zakrzywione, itd.) nie ma konieczności interwencji zabiegowej - z punktu widzenia medycznego. Podobnie jest w Pana przypadku - ewidentnie moszna jest zawieszona daleko u podstawy penisa, ale jeżeli nie przeszkadza to ani Panu, ani partnerce w osiąganiu orgazmu i wytrysku, to nie ma wskazań medycznych do leczenia zabiegowego.
Musi Pan natomiast odpowiedzieć sam sobie na pytanie, czy wygląd prącia przeszkadza Panu na tyle pod względem psychicznym (estetycznym), że chciałby Pan się poddać operacji plastycznej - ja tu niestety Panu nie pomogę, bo to zależy tylko i wyłącznie od Pana. Jeżeli utrudnia to Panu normalne funkcjonowanie to myślę, że warto rozważyć przynajmniej konsultację z chirurgiem plastycznym, który przedstawi Panu jakie są możliwości poprawy wyglądu penisa. I wtedy ewentualnie podejmie Pan decyzję. Nic więcej nie mogę Panu doradzić. Pozdrawiam!

Zadaj pytanie lekarzowi

Zadaj pytanie lekarzowi