LekarzPomaga.pl - KŁUCIE ODBYTU/PODBRZUSZA PO WYTRYSKU

Układ moczowy -drogi moczowe (moczowody, pęcherz moczowy, cewka moczowa) oraz męskie narządy rozrodcze

Kłucie odbytu/podbrzusza po wytrysku

Odpowiedzi udzielił:
lek. Michał Osuchowski

Lekarz specjalista patomorfolog

Opublikowano:

Użytkownik:

Witam,

Około 6 miesięcy temu pierwszy raz pojawiło się kłucie w okolicach odbytu/podbrzusza (takie przeszywające z dwóch stron), które rozpoczyna się chwilę po wytrysku. W tym momencie ból ten występuje znacznie rzadziej, nie jest on taki mocny jednak się zdarza. Od tamtego momentu również dość mocno osłabło ciśnienie samego wytrysku.

Nie występuje żaden inny ból, przy oddawaniu moczu lub innych czynnościach. Jedyne problemy zdrowotne jakie mam to kamica nerkowa, podczas ostatniego badania USG usłyszałem, że prostata jest w normie (nie wiem czy to coś wnosi do diagnozy).

Czy kamienie na nerkach mogą w jakiś sposób powodować takie objawy?

Wiem, że opis problemu online nie zastąpi wizyty u lekarza jednak mam nadzieję, że na podstawie tych informacji można oszacować wstępnie czy wygląda to na coś bardzo groźnego czy też nie, ponieważ wiem, że badania na tę dolegliwość byłyby dość wstydliwe oraz mało przyjemne.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc...

Informacje dodatkowe:

Zalegające kamienie nerkowe oraz piasek

Brak jakichkolwiek leków

Tagi publikacji: prostata, kłucie odbytu, wytrysk, ból po wytrysku, masturbacja, gruczoł krokowy

Lekarz:

Witam, takie dolegliwości mogą mieć związek z zapaleniem prostaty, kamienie w drogach moczowych raczej nie mają z tym związku. Niestety samo USG nie jest jeszcze wystarczające do postawienia rozpoznania (często przy zapaleniu nie stwierdza się żadnych zmian w gruczole krokowym). Konieczne są inne dodatkowe badania moczu i nasienia i dlatego bez wizyty u urologa się nie obejdzie. Być może wskazana będzie antybiotykoterapia jeżeli potwierdzi się zapalenie prostaty. Pozdrawiam!

Zadaj pytanie lekarzowi

Zadaj pytanie lekarzowi