LekarzPomaga.pl - ZACZERWIENIENIE NA ŻOŁĘDZIU PENISA

Układ moczowy -drogi moczowe (moczowody, pęcherz moczowy, cewka moczowa) oraz męskie narządy rozrodcze

Zaczerwienienie na żołędziu penisa

Odpowiedzi udzielił:
lek. Jakub Niedomagała

Specjalista medycyny rodzinnej

Opublikowano:

Użytkownik:

Od tygodnia, pojawiło się na moim żołędziu penisa zaczerwienieni i czerwone Chrostki. Ne wiem co to jest i nie wiem dlaczego to się pojawiły gdyż nie miałem z nikim bliskiego stosunku. Przy oddawaniu moczu, odczuwam pieczenie i swędzenie. Myje się żelem pod prysznic i nie zmieniałem w ostatnim czasie żadnych kosmetyków. Czy jest to jakaś poważna choroba i czy można to wyleczyć bez wizyty u lekarza. Proszę o pomoc.

Informacje dodatkowe:

Dorata wyłacznie gdy boli mnie kręgosłup

Załączniki:

Tagi publikacji: infekcja ukłądu moczowego, alergia skórna, zaczerwienienie penisa, zmiany na penisie, pieczenie penisa, swędzenie członka

Lekarz:

Szanowny Panie, zmiany widoczne na zdjęciu mogą być objawem zakażenia lub reakcji alergicznej na kontakt z jakąś substancją. Jeśli w czasie oddawania moczu odczuwa Pan pieczenie, to może to być objaw infekcji układu moczowego. Proponuję zgłosić się do lekarza celem osobistego zbadania i wykonania ewentualnie badań laboratoryjnych takich jak morfologia, OB CRP, glukoza, badanie ogólne moczu. Do czasu wizyty może Pan przyjmować Furagine 50mg 3x2 tabl., a zmiany smarować kremem Clotrimazol 3xdz. Doustnie może Pan również przyjmować lek przeciwalergiczny dostępny bez recepty.
Pozdrawiam

Zadaj pytanie lekarzowi

Zadaj pytanie lekarzowi