LekarzPomaga.pl - ZMIANY A NA PENISIE, PĘCHERZYKI

Układ moczowy -drogi moczowe (moczowody, pęcherz moczowy, cewka moczowa) oraz męskie narządy rozrodcze

Zmiany a na penisie, pęcherzyki

Odpowiedzi udzielił:
lek. Michał Nanaszko

Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej

Opublikowano:

Użytkownik:

Dzień Dobry.
Pisze ponieważ 3 tygodnie temu pojawiła mi sie zmiana na penisie coś w podobie żyły oplatającej członka z lewej strony i jakby pęcherzyki. . W dotyku wyczuwalne jest cos w podobie guzków grudek. Nie bolało jak do tej pory lecz jakieś 3dni temu zacząłem stosować maść Clotrimozalum i czuje jakby pieczenie od czasu do czasu. Prosil bym o informacje jakie leki mógłbym zastosować gdyż jestem za granicą i nie mam mozliwosci udania sie do lekarza

Informacje dodatkowe:

Nie przyjmuje zadnych lekow i nie mam żadnych przebytych chorób.

Załączniki:

Jeżeli i Ty masz podobny problem -zapytaj naszego lekarza co możesz zrobić, żeby sobie pomóc ZAPYTAJ LEKARZA

Tagi publikacji: pęcherzyki na penisie, członek, penis, żyły oplatające penisa, Clotrimozalum, zapalenie prącia, stan zapalny prącia

Lekarz:

Dzień dobry,
Zmiany widoczne poniżej żołędzi oraz objawy opisywane przez Pana przemawiają za stanem zapalnym prącia.
Proponuję mycie w ciepłej wodzie z szarym mydłem (po pełnym odciągnięciu napletka) 2x dziennie, osuszanie i nakładanie leku Clotrimazolum w postaci cienkiej warstwy 2-3 razy dziennie. Taki stan może utrzymywać się 2 tygodnie.
W razie braku poprawy, wystąpienia trudności podczas oddawania moczu lub innych niepokojących dolegliwości powinien Pan udać się na osobiście na wizytę lekarską podczas której oprócz badania lekarz może przepisać Panu leki dostępne na receptę.
Grudki widoczne na żołędzi najpewniej są fizjologicznymi zmianami określanymi jako grudki perliste i nie wymagają leczenia.

Zadaj pytanie lekarzowi

Zadaj pytanie lekarzowi