Portal medyczny Porady lekarskie przez internet

Baner Główny Porady lekarskie przez internet

Pragniemy poinformować, że możliwość zadawania pytań zarówno lekarzom pierwszego kontaktu jak i lekarzom specjalistom na portalu LekarzPomaga.pl zostanie wznowiona z początkiem września 2018r.
Na początku listopada 2018r. zostanie wdrożona nowa wersja portalu dająca Państwu dużo więcej możliwości kontaktu z lekarzami.

Zadaj pytanie lekarzowi

Porady lekarskie online -cennik

  • Na większość pytań uzyskasz odpowiedź przeciętnie w ciągu 4 - 12 godzin
  • Odpowiedź zostanie wysłana bezpośrednio na Twój adres e-mail
  • Koszt pytania jedyne:
    Przelew Online: (tymczasowo wstrzymane)
    SMS:(tymczasowo wstrzymane)
    PayPal: (tymczasowo wstrzymane)
  • W cenie jednego pytania zawarta jest również odpowiedź na pytanie dodatkowe ze strony lekarza o ile jego zadanie będzie konieczne
Z przykrością informujemy, że od dnia 05-09-2016r. możliwość zadawania pytań lekarzom na portalu LekarzPomaga.pl została wstrzymana do września 2018r.

Informacje podstawowe:

- Prosimy o dokładne uzupełnienie poniższego formularza (w tym również podania informacji dodatkowych), po to aby dokładnie przedstawić swój problem i tym samym ułatwić lekarzowi udzielenie właściwej odpowiedzi.

Informacje dodatkowe:

- Obecne lub przebyte poważniejsze choroby, zabiegi, urazy

- Przyjmowane obecnie, ostatnio lub na stałe leki

- Wyniki wykonywanych badań (istotnych w temacie)

- Jeżeli problem dotyczy jakiejkolwiek widocznej na zewnątrz zmiany, nieprawidłowości -proszę umieścić wyraźne zdjęcie/zdjęcia (max 6 .jpg, .png, .gif)

- Jeżeli jest to możliwe -prosimy o usunięcie ze zdjęć (załączników) dane osobowe

Regulamin

UWAGA!
Informujemy, że na portalu nie dokonujemy OPISÓW radiologicznych wykonanych badań obrazowych (zdjęć rentgenowskich, ultrasonograficznych, tomografii komputerowych i rezonansów magnetycznych), gdyż nie posiadamy niezbędnego to tego osprzętowania i oprogramowania. Podejmujemy się jedynie interpretacji opisanych już wcześniej przez radiologa badań (interpretacji gotowych wyników).
Zwracane przez nas pieniądze będą potrącone o prowizję, która jest pobierana przez platformy płatnicze!